18 Temmuz 2022 Pazartesi burç yorumu – Günlük burç yorumları

62d3cb9886b24a0e708904c5.jpg

Bugün ne yapılabilir? Günün ilk bölümünde Balık burcunda ilerleyen Ay arayış içinde olduğumuzu ve sezgilerimizden yararlanabileceğimizi gösteriyor. Işıkların uyumu sayesinde daha çok anlayış geliştirebiliriz. Ancak bugün karşı karşıya gelen Merkür ve Plüton düşüncelerimize şüphe ve gizlilik katabilir. Saat 14:17’den sonra günün temposu hızlanacak. Öğle sonrasında çok daha girişken bir ruh halinde olabiliriz.

Nelerden kaçınmalı? Ay Koç burcunda iken içimizden geldiği gibi hareket etmek ve özgür davranmak isteyebiliriz. Günün ikinci yarısında duygularımızı daha samimi hatta sabırsız şekilde ortaya koyabiliriz. Günün geç saatlerinde ani durumlar, ailevi konularda hassasiyet yaratabilir. Duygusal tepkilerimize dikkat edelim.

Maya takviminde bugün

Galaktik ton 3/ Baykuş
Harekete geçme isteğindeyiz. Mayalara göre ise bugün Baykuş günündeyiz. Baykuş bilgelik, ciddiyet, kendi çevremizi etkin bir şekilde kontrol etme arzusu ile ilgilidir. Sezgilerimizden yararlanabileceğimiz koşullar var. Ancak otorite ile ilgili konularda daha rahat olmanın yollarını aramalıyız.
 
Üst Alt